Dla kierowcy – Limonen i Farnezol

Autor: Marek Warner

Skupinie Kierowcy

Terpeny są cudowne

Terpeny to cudowna grupa związków organicznych na ziemi, która umożliwiła powstanie znanego nam życia. Pełnią ważną rolę w przyrodzie i wspomagają człowieka w jego codziennych zmaganiach. Jedną z głównych cech naszego gatunku, która umożliwiła nam zawrotny sukces to zdolność do skupienia uwagi, koncentracji i ukierunkowanej pracy psychicznej.

Obecnie jesteśmy bardzo rozpraszani przez wszechobecne komunikatory i głód informacyjny. Nasza zdolność do skupienia, koncentracji i ukierunkowanej pracy psychicznej bardzo cierpi. Jest to szczególnie niebezpieczne dla ludzi kierujących autami. Stanowią zagrożenie dla swojego życia i życia innych ludzi. Codzienne stosowanie limonenu i farnezolu korzystnie sprzyja utrzymaniu uwagi i koncentracji w trakcie jazdy. Substancje te działają neuroprotekcyjnie, a także podnoszą poziom kluczowych neurotransmiterów w mózgu takich jak serotonina i dopamina. Już po kilku dniach stosowanie widać poprawę w codziennym funkcjonowaniu. Pełnię synergii tych dwóch substancji da się odczuć po 2-3 tygodniach stosowania.

Jak stosować połączony limonen i farnezol?

Do porannej herbatki o temperaturze nie przekraczającej 80C należy dodać od 4 do 6 kropel farnezolu (kup tutaj) i od 4 do 6 kropel limonenu (kup tutaj). Jako dodatek doskonale sprawdza się miód.

Bądź bezpieczy z TERPENAMI!!!

Podobne wpisy z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *